czwartek, 3 grudnia 2015

Gorszy dzień

   Rzuciła Cię Twoja druga połówka. Dostałeś najgorszą ocenę w klasie. Straciłeś bliską Ci osobę. Uciekł Ci autobus i przemarzłeś czekając na kolejny. Zepsuło się Tobie auto, telefon, telewizor, komputer. I co tam jeszcze Cię negatywnego spotkało...
   Sytuacji, które psują nam humor w ciągu dnia może być tysiące i każdy z nas ich doświadcza! Czasem te negatywne momenty mogą być nawet skutkiem naszych działań - czy tego chcemy czy nie.
   Jeżeli wszystko wokół co Cię spotyka to tylko nieprzyjemności, które Cię ranią, to je przeżyj! Mamy emocje po to, by z nich korzystać. Jeśli jest Ci źle - uroń łzę, jedną, drugą, czy 40 kolejnych - jesteśmy ludźmi i to też jest ludzkie.
   W tym krótkim wpisie chciałem Tobie powiedzieć, że będzie dobrze! Każde doświadczenie na nas wpływa - nie jesteśmy tą samą osobą, co rok, miesiąc, tydzień czy dzień temu! Wszystko nas kształtuje! I dobre i złe chwile! A co jest najlepszym lekarstwem na złe chwile?(dobra dobra... wiem, że każdy ma swój sposób na smutek ale ten każdy sposób ma wspólny pierwiastek) Czas! A on i tak upłynie, dlatego żyj dalej, zajmuj się tym, czym zajmowałeś się do tej pory i zobaczysz, że zanim się obejrzysz znów będzie dobrze!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz